1.17 Menuzměny

3. ledna 2017 v 19:48 | Viza |  O blogu
Milujte mě, modlete se ke mne, autorka opět přišla se super nápadem!

V minulých dnech jsem neustále procházela rubriky a zjistila jsem, že většinu z nich nejsem se svými aktuálními znalostmi a ubohou inspirací zaplnit. A tak došlo k velkému sjednocení rubrik, což ovšem vyžadovalo promazání těch stávajících v nastavení blogu - a došlo k chybě, která mě rozmrzela z nějakého prapodivného důvodu o den později. Chyba spočívala při mazání nadrubrik, přičemž zůstaly zobrazovatelné a aktivní veškeré rubriky, které v nich byly obsažené a tak pro mne obnova - jak já miluji složitosti - stala takříkajíc nemožnou. Po kontaktu na hlavním emailu Blog.cz jsem se akorát dozvěděla, že o chybě vědí, ale "vývoj blogu je ukončen". Není kdo by to opravil. Jako autorku a někoho, kdo Blog.cz zná nějakou chvíli, mě takhle zpráva celkem rozsekala, vzhledem k článku o tom, co by lidé chtěli do funkcí blogu a co by se jim líbilo, což je nějakou dobu stará záležitost a navíc také anketa z minulého roku, která si pohrávala s myšlenkou placené verze s nadstandartními funkcemi...

Každopádně, problém je vyřešen elegantně; jednoduše jsou zachované rubriky využity.

Můžete si všimnout, že došlo ke kompletnímu sjednocení kulturních rubrik jako byly rubriky Knihy, Filmy, seriály a dokumenty a Hry o dinosaurech do jedné jediné rubriky "Knihy, filmy a hry". Také zmizeli rubriky Ostatní obratlovci, Bezobratlí, Rostliny a taktéž Nové objevy (všechny tyto rubriky spadají nově do rubriky "Paleontologie") společně s Období druhohor, které bylo přejmenováno na jednoduché "Druhohory". Ostatní rubriky jsou zachovány.

Protože se nové smíšení rubrik může zdát zmatečné, budu uvažovat i o změně zobrazování v rubrikách, kdy se namísto názvů článků budou objevovat celé články a perexy a to zejména kvůli rubrice "Knihy, filmy a hry". Budu ráda za vaše komentáře a připomínky. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.