1.16 Drobnozměny

26. června 2016 v 21:33 | Viza |  O blogu
Určitě jste si všimli těch drobností, které se v poslední době na blogu dějí, proto vše shrnu jenom rychle, krátce, v tomto informačním článečku v rubrice O blogu.

V prvním řadě došlo k trochu jinému uspořádání v rámci menu. Některé rubriky byly naprosto zbytečné (Kuriozity), jiné jsou naopak prázdné, nebo měli jeden článek (Opeřenci, Mosasauridae) a nebyly přitom úplně nutné. Tyto rubriky jsou zrušené a případné články přesunuty do adekvátních rubrik. Celé menu ještě prošlo několika málo změnami a uspořádáním jednotlivých rubrik, aby to bylo "tak nějak souměrné".

Za další tu probíhá jakýsi akční den zveřejňování starých článků, které upadly do zapomnění, skoro (jako je článek o skupinách Ichtyosauria a Sauropterygia; článek prošel menší editací a aktualizacemi). Nevím, jestli jsem úspěšně vychytala všechny i/y (což se ukazuje jako můj nejvražednější problém... :D), chybějící slova nebo nesmyslně poskládané věty, každopádně, chci mít všechno hezky uspořádané, a snad i "správné". Upřímně bych byla ráda za lepší znalost české mluvnice...

Vaše Viza
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.